Tekgol'e Giriş Yap
Şifremi Unuttum

    Ücretsiz Profil Oluştur

  • İstediğin Yayınları Bul
  • Sevdiklerini Emojile
  • Sevdiklerini Takiple
  • Yazar Ol (Kendi Yayını'nı Oluştur)Email
Kullanıcı Adı:
Ad Soyad:
Doğum Tarihi
Cinsiyet
Nerden
Telefon:

Kullanım Şartları / Gizlilikhttp://www.tekgol.com linkinde (“Site”) sunulan her türlü yazı , fotoğraf , video yada görsel bilgi (“İçerik”) www.tekgol.com'a  aittir.İçerik’in izinsiz olarak kullanılması, değiştirilmesi, çoğaltılması, kaydedilmesi, ödünç verilmesi, iletilmesi gibi eylemler ile Site’nin erişimine, yazılımına ve sistemlerine yapılacak her türlü müdahale yasaktır.

 

Tekgol bu faaliyetleri tespit etmesi halinde, yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar.

 

Tekgol, İçerik ile ilgili herhangi bir garanti veya taahhütte bulunmamaktadır.

 

Site’deki İçerik’ler hakkında görüş ve yorum yapılması mümkündür, Yayın kuruluşları'nın yazar ve editörlerin yorumları olup telif hakkı o kişilere aittir.

 

Yorum ve görüş bildirilmesi esnasında paylaşılan ad-soyad ve elektronik posta adresi gibi kişisel bilgiler tekgol tarafından kayıt altına alınmadığından bu bilgilerin gizli tutulmasından ve güvenliğinden tekgol’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.

 

tekgol tarafından sunulan İçerik’de diğer internet sitelerine bağlantı verilebilinir. tekgol, sözkonusu bağlantılar aracılığıyla ulaşılan diğer sitelerde yer alan içerikler ile ilgili herhangi bir bağlantısı olmadığı gibi bu içeriklere yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

 

Bu amaçla ziyaret edilen internet sitelerinin gizlilik ve diğer kullanım şartlarının gözden geçirilmesi önerilmektedir.

 

Tekgol, Gizlilik ve Kullanım Şartları üzerinde önceden bildirimde bulunmaksızın değişiklik yapmak hakkını saklı tutar.