Tekgol'e Giriş Yap

Facebook veya Twitter ile Giriş Yap

facebook ile bağlan twitter ile bağlan

Kocaman tercihini Ayoub'dan yana kullandı.

21 Aralık 2017 Perşembe 12:47
294
Yönetim, sol ayaklı orta saha isteyen Aykut Kocaman’a menacerlerin önerdiği oyuncuları sundu. Kocaman da tercihini Ayoub'dan yana kullandı.

Aykut Kocaman, transfer çalışmaları için yönetimle yaptığı görüşmede sol ayaklı merkez orta saha oyuncusu talebinde bulunmuştu. Daha sonra menacerler, Sarı-Lacivertliler’e bu bölge için birçok futbolcu önerdi. Yönetim de bu isimlerden eleme yapıp, Kocaman’ın önüne sundu.

Fanatik'in haberine göre; başarılı teknik adam, Austria Wien ile müthiş bir çıkış yapan Holzhauser için, “Kaliteli bir oyuncu ancak fiziki özellikle Mehmet Topal ve Josef ile benzer ve yavaş.” yorumunu yapıp veto etti.

52 yaşındaki çalıştırıcı, Utrecht’li Yassin Ayoub için ise olumlu görüş belirtti. Kocaman’ın 23 yaşındaki futbolcu için, “Enerjik ve hareketli. Josef’i de Mehmet Topal’ı da tamamlayacak bir oyuncu. Yaşı da genç. Şartları ekonomik anlamda bize uyarsa, transfer edebiliriz.” yorumunda bulunduğu kaydedildi.

Kocaman’ın onay vermesinin ardından Fenerbahçe Yönetimi’nin Utrecht’le temasa geçtiği öğrenildi. Hollanda ekibinin, sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Ayoub için 600 bin Euro (2.7 milyon TL) istediği belirtildi.

Diğer adaylar için de çalışma yapan yönetim, 23 yaşındaki futbolcunun bonservisini biraz daha aşağıya çekmek için pazarlıklara devam ediyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

 • 0
  Heyecanlı
 • 0
  Mutlu
 • 0
  Üzgün
 • 0
  Kızgın
 • 0
  Kayıtsız
 • 0
  Şaşırmış

BURADA REKLAM YERİ VAR

Reklam yok